ÖZEL SEREMONİLER

Seremoniler yaratıcı güçle, varlığımızla ve doğanın ritmiyle uyumlanma alanları olarak kabul edilir. Eski çağlardan beri tüm yaşamın kutsandığı buluşmalardır.
Kim bilir, belki de günümüz yaşamının hızlı temposunda ve değişim zamanlarında yavaşlamak için böylesine buluşmalara çok daha fazla ihtiyacımız olabilir.

Dolunay Ateş Seremonileri ders aldığımız konularımızı, eski inanç kalıplarımızı onurlandırarak bırakma, artık ihtiyacımız olmayan her ne varsa uğurlama ve kendimizi amaçlarımıza, hayallerimize açma fırsatıdır. Oluşturulan sevgi ve korunma alanında ateşin şifasıyla, dönüştürücü gücüyle bağ kurmak bizleri tazeler ve besler.

Çember oluşturularak, geceleri yapılır, tarihler ve organizasyon için ltf. iletişime geçin.

Şükran (Despacho) Seremonisi kadim bir duadır. Evrenle bağ kurmak, Toprak Ana’ya şükranları sunmak, sadece kendimizle değil tüm toplumumuzla, ülkemiz ve dünyamızla doğru ilişkide olmak için yapılan bir ritüeldir. Pek çok okazyonda kullanımı vardır.
Tohumların, çiçeklerin, tütsülerin, tahılların, yaprakların, şekerlerin yer aldığı dua bohçasındaki her bir unsur da yine bir dua, niyet ve hediye niteliği taşır; tüm elementler ve katılımcılarla frekans artar. Despacho, enerji değişimi, dengelenme ve hizlanma sağlar.

Ortak dua Sevgidir.

Rahim Şifası Ritüeli, kendini acı ve ızdıraptan özgürleştirmiş kadınlardan bir hatırlatmadır.
İlk olarak Marcela Lobos’a 12 yıl boyunca aldığı öğretilerin sonunda aktarılmıştır.                                                                                   Munay-Ki Ritüelleri’nin 13.südür. Bu ritüeli alanların diğer tüm kadınlarla paylaştığı bir hediyedir.                                                   Son derece sade ve arındırıcıdır.
Kendimizin, annemizin, kızkardeşimizin, kızımızın rahimini şifalandırarak Toprak Ana’yı da şifalandırmış oluruz.

Kadın Çemberi olarak gerçekleştirilir.

*Dolunay veya Yeni Ay Ateş Seremonisi, Şükran (Despacho) Seremonisi, Rahim Şifası Ritüeli ve diğer özel seremoniler için iletişime geçiniz.